JUTE PRO - jutová podložka...
Profesionální jutová podložka na jógu od Bodhi v olivové barvě. Je ekologicky šetrná a přináší vám přirozený pocit z cvičení. Je vhodná pro všechny styly jógy, ale zejména na Vinyasa, Bikram a Power jógu.
Podložky na jógu z přírodních materiálů.
Profesionální jutová podložka na jógu od Bodhi v olivové barvě. Je ekologicky šetrná a přináší vám přirozený pocit z cvičení. Je vhodná pro všechny styly jógy, ale zejména na Vinyasa, Bikram a Power jógu.
Cestujete za jógou a váháte, zda si brát vlastní podložku? S lehkou a ultratenkou ECOPRO TRAVEL to bude jednoduché! Podložka se dá složit různými způsoby a v zavazadle zabere minimum místa. Špičkové zpracování přírodního kaučuku od Bodhi. Třtinově zelená barva.
Cestujete za jógou a váháte, zda si brát vlastní podložku? S lehkou a ultratenkou ECOPRO TRAVEL to bude jednoduché! Podložka se dá složit různými způsoby a v zavazadle zabere minimum místa. Špičkové zpracování přírodního kaučuku od Bodhi. Barva červeného pomaranče.
Podložka ECOPRO DIAMOND od Bodhi v modré barvě oceánu představuje špičkové zpracování přírodního kaučuku.
Mohutný bavlněný koberec vyrobený ze 100% bavlny. Má robustní a pevnou konstrukci. Ideální na Hot jógu a Ashtanga jógu.
Podložka ECOPRO DIAMOND od Bodhi v barvě červeného pomeranče představuje špičkové zpracování přírodního kaučuku.
Jóga podložka ECOPRO v oceánově modré barvě - ideální volba pro profesionály.
Dvoubarevná korková podložka na jógu s potiskem MANDALA je tou pravou podložkou pro intenzivní cvičení jógy. Je zvlášť vhodná pro styly jógy, při kterých se trochu zapotíte.
Cestujete za jógou a váháte, zda si brát vlastní podložku? S lehkou a ultratenkou ECOPRO TRAVEL to bude jednoduché! Podložka se dá složit různými způsoby a v zavazadle zabere minimum místa. Špičkové zpracování přírodního kaučuku od Bodhi. Fialová barva.
Podložka ECOPRO DIAMOND od Bodhi představuje špičkové zpracování přírodního kaučuku. Fialová barva.
Korková podložka na jógu s potiskem měsíce je tou pravou podložkou pro intenzivní cvičení jógy. Je zvlášť vhodná pro styly jógy, při kterých se trochu zapotíte.