Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě YogiWay. Prodávajícím a provozovatelem internetového obchodu YogiWay je firma Foxes s.r.o., Jabloňová 5, Trnava, 91705, Slovenská Republika, IČO: 47889888, jednatel Michaela Liška. Kupujícím je každý návštěvník eshopu, který prostřednictvím eshopu vytvořil objednávku. Kupující a prodávající plně uznává elektronickou komunikaci především prostřednictvím eshopu, emailové komunikace a telefonické komunikace.

Objednávka

Objednávka vzniká potvrzením procesu objednávání v eshopu výběrem zboží kupujícím včetně kompletního vyplnění objednávkového formuláře. Pro korektní vyřízení objednávky je třeba vyplnit požadované údaje v objednávce a zvolit si možnosti dopravy a platby za objednané zboží. Kupující zasláním objednávky souhlasí s cenou objednaného zboží a služeb a tedy objednávka se stává pro spotřebitele závaznou. Potvrzením objednávky ze strany prodávajícího vzniká kupní smlouva. Kupujícímu je po vytvoření objednávky v eshopu automaticky vygenerován email s potvrzením o přijetí objednávky. Kupující je odesláním objednávky vázán k zaplacení aktuální kupní ceny objednaného zboží.

Platební podmínky

Za zboží je možné platit následujícími způsoby: platba při převzetí zboží (dobírka) a platba předem (zboží bude odeslání po přijetí peněžních prostředků).

Dodací podmínky

Zboží je expedováno podle kapacitních možností v co nejkratším čase. Zboží bude vhodně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Druh a množství zboží v kupní ceně a za platebních podmínek, které platí v den odeslání objednávky. Spolu s potvrzením o odeslání je zákazníkovi zaslána faktura. Za místo plnění se považuje místo, do kterého je zboží dodáváno. Prodávající realizuje dopravu ke kupujícímu prostřednictvím přepravců (Česká pošta, Zásilkovna).

Právo spotřebitele vrátit zboží bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů

Spotřebitel má na základě zákona 102/2014 právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží. (Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy i před dodáním zboží.) Následně spotřebitel vrátí zboží provozovateli. Provozovatel eshopu následně vrátí zaplacené plnění za zboží. Ve smyslu zákona č. 102/201 do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, avšak nemusí vrátit peníze dříve, než je zboží doručeno. Spotřebitel nese jakékoli snížení hodnoty zboží, které bylo jím způsobené. Zboží nezasílejte na dobírku, taková zásilka nebude převzata.

Práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího

Kupující je povinen: převzít objednané zboží, zaplatit za zboží dohodnutou částku, překontrolovat neporušenost obalu resp. i samotný zboží při jeho přebírání. Prodávající je povinen: dodat zboží v požadované kvalitě, množství a dohodnuté ceně.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu se zákonem 122/2013. Provozovatel neposkytuje osobní údaje kupujícího třetí osobě, kromě přepravní společnosti pro doručení zboží. Provozovatel od kupujícího získává následující osobní údaje: jméno, příjmení, adresa pro doručení objednávky, mobilní telefonní číslo, e-mail. Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány za účelem vyřízení vaší objednávky.

Závěrečná ustanovení

V případě změny všeobecných obchodních podmínek nebo reklamačních podmínek, se řídí celý proces nákupu prostřednictvím těch všeobecných obchodních podmínek, které platily v okamžiku odeslání objednávky. Tento eshop je provozován v souladu se zákony Slovenské Republiky. Všechna práva kupujícího, zákazníka, podmínky prodeje, reklamace a podobně se řídí platnými zákony Slovenské Republiky. V textu je napsáno hlavně to, čím se zákony detailně nezabývají. V případě nejednoznačnosti jsou zákony Slovenské Republiky nadřazené těmto obchodním podmínkám a postupuje se podle nich. Pro kompletní práva zákazníka, prodejce, prodeje, reklamaci a podobně je nutné prostudovat příslušné zákony.