LUNA korková - jógamatka

LUNA korková - jógamatka

1 529 Kč

Korková podložka na jógu s potiskem měsíce je tou pravou podložkou pro intenzivní cvičení jógy. Je zvlášť vhodná pro styly jógy, při kterých se trochu zapotíte.

Korková jóga podložka LUNA je tou pravou pro intenzivní cvičení jógy. Je zvláště vhodná pro styly jógy, při kterých se trochu zapotíte, jako je například vinyasa jóga, Aštanga jóga nebo power jóga. Protože zatímco jiné podložky na jógu jsou u zpocených rukou nebo nohou kluzké, korková podložka na jógu vám nabízí podporu když je mokrá. Vrchní strana podložky na jógu je vyrobena z přírodního měkkého korku, který je nejen příjemný na dotek, ale má také antibakteriální vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zápach. Spodní strana korkové podložky na jógu je vyrobena z protiskluzové přírodní gumy, která drží podložku na daném místě. Měsíční potisk nejenže vypadá skvěle, ale můžete ho také použít jako praktickou pomůcku k vyrovnání (například optimálně vyrovnat nohy ve stoje).

Pokyny pro čištění a péči:

Korkové podložky na jógu jsou přirozeně samočisticí. Korkové buňky jsou jednolité, takže prach, pot a nečistoty nemohou proniknout. Díky tomu je zvláště nenáročná na péči. Pokud ji chcete vyčistit, jednoduše ji otřete vlhkým hadříkem. Při navíjení se vždy ujistěte, že korková strana směřuje ven. Kromě toho byste tuto podložku neměli krčit ani skládat, abyste zabránili zlomení nebo odloupnutí.

100% přírodní, neobsahuje PVC.

Materiál: korek (vrchní část), přírodní kaučuk (spodní strana)

66 cm x 185 cm x 0.40 cm
2.4 kg
632CD
5 ks
4250367931424
Nový produkt
632Cx
hnědá
korek/kaučuk