MANDALA korková - jógamatka

MANDALA korková - jógamatka

1 529 Kč

Dvoubarevná korková podložka na jógu s potiskem MANDALA je tou pravou podložkou pro intenzivní cvičení jógy. Je zvlášť vhodná pro styly jógy, při kterých se trochu zapotíte.

Korková podložka na jógu MANDALA je tou správnou podložkou pro intenzivní cvičení jógy. Je zvláště vhodná pro styly jógy, při kterých se trochu zapotíte, jako je například vinyasa jóga, aštanga jóga nebo power jóga. Protože zatímco jiné podložky na jógu jsou u zpocených rukou nebo nohou kluzké, korková podložka na jógu vám nabízí další podporu, když je mokrá. Vrchní strana podložky na jógu je vyrobena z přírodního měkkého korku, který je nejen příjemný na dotek, ale má také antibakteriální vlastnosti a vlastnosti odpuzující nečistoty a zápach. Spodní strana korkové podložky na jógu je vyrobena z protiskluzové přírodní gumy, která drží podložku na daném místě. Jednoduše skutečný skvost - dvoubarevná korková podložka na jógu s designem mandaly.

Pokyny pro čištění a péči:

Korkové podložky na jógu jsou přirozeně samočisticí. Korkové buňky jsou jednolité, takže prach, pot a nečistoty nemohou proniknout. Díky tomu je zvláště nenáročná na péči. Pokud ji chcete vyčistit, jednoduše ji otřete vlhkým hadříkem. Při navíjení se vždy ujistěte, že korková strana směřuje ven. Kromě toho byste tuto podložku neměli krčit ani skládat, abyste zabránili zlomení nebo odloupnutí.

100% přírodní, neobsahuje PVC.

Materiál: korek (vrchní část), přírodní kaučuk (spodní strana)

66 cm x 185 cm x 0.40 cm
2.4 kg
632CM2
3 ks
4250367932568
Nový produkt
632Cx
hnědá
korek/kaučuk