• Výprodej!
  • Novinka
LOTUS PRO TPE žlutá - podložka na cvičení jógy

LOTUS PRO TPE žlutá - podložka na cvičení jógy

779 Kč

Ekologická, měkká a pohodlná jóga podložka z TPE pro cvičení pilates a jemnějších druhů jógy. Žlutá barva.

Vyprodáno

Ekologická podložka na jógu Lotus Pro je příjemná a výborná na dotek. Její vzhled, jemný povrch a pohodlná tloušťka 6 mm vám dodá krásný požitek ze cvičení. Její pevnost vám poskytuje pocit stability v polohách bez uklouznutí. Lotus Pro plnohodnotně nahradí vaši opotřebovanou karimatku na cvičení jógy. Nepropustná struktura těchto jóga podložek brání vstřebávání tekutin, což také oceníte při udržování podložky v čistotě.

Podložka je určena pro pilates, relaxační jógu a méně náročné styly cvičení. Tuto jógamatku nedoporučujeme na extrémní styly jógy jako Ashtanga, Power jóga nebo Vinyasa, protože materiál TPE je mnohem jemnější než například PVC.

Ekologická podložka na pilates a jógu Lotus Pro od Bodhi je vyrobena z nově vyvinuté ekologicky šetrné patentované TPE pěny (Thermal Plastic Elastomer), která neoobsahuje latex, PVC ani kaučuk. Celá její výroba, stejně jako materiál je Eco Friendly. Tento materiál je 100% recyklovatelný, hygienický, bez latexu, pryže a PVC a proto je vhodný i pro alergiky. Mějte prosím na paměti, že povrch TPE není schopen přijímat (sát) vlhkost (pot, kapaliny) a při navlhnutí se může ztrácet přilnavost.

60 cm x 183 cm x 0.60 cm
1.5 kg
942YEA
0 ks
4250367942253
Nový produkt
942x
žlutá
TPE