• Novinka
PHOENIX Living Flower berry - kaučuková podložka na jógu

PHOENIX Living Flower berry - kaučuková podložka na jógu

1 509 Kč

Hledáte podložku, která se zaručeně neklouže? Kaučuková Phoenix berry s ornamentem květu je ta nejlepší volba.

Podložka Phoenix berry je pro vás tou pravou podložkou na jógu, pokud máte během jógy zpocené ruce nebo nohy. Zatímco běžné podložky na jógu ztrácejí za mokra svou protiskluznost, podložka Phoenix vám nabízí lepší uchopení. Hladký, oděru odolný polyuretanový povlak absorbuje vlhkost, zatímco spodní strana z přírodního kaučuku zajišťuje dobrou trakci. Podložka na jógu Phoenix s polyuretanovým povrchem nabízí velmi dobrou odolnost proti uklouznutí i při propoceném cvičení jógy. Je proto ideální pro všechny, kteří mají během jógy sklon k pocení rukou a nohou a podložky z PVC jim nenabízejí dostatečnou oporu. Podložka Phoenix berry má nádherný květinový laserový potisk, který můžete použít i jako praktickou pomůcku na zarovnání se. Ať už pro Aštanga jógu, power jógu nebo pro vinyasa flow - jógamatka Phoenix je tou pravou pro intenzivní cvičení jógy!

Po obzvláště intenzivním cvičení jógy doporučujeme podložku otřít mírně navlhčeným hadříkem. Prosím nepoužívejte čisticí prostředky na bázi alkoholu. Dále je důležité vědět, že polyuretan může mít sklon k různým barevným změnám ihned po kontaktu s vlhkostí. To může způsobit, že podložka bude na místech, kde přichází do styku s vlhkostí tmavší. Upozorňujeme, že tato optická změna nijak neovlivňuje funkčnost podložky.

Pozor! Tato podložka je o něco větší než většina ostatních podložek v našem sortimentu, a proto se bohužel a nevejde se do všech jóga tašek, do těchto však ano: Canvas, Namasté.

Vyrobeno bez barviv AZO, změkčovadel DOP, škodlivých těžkých kovů, bez obsahu 6P.

Materiál: přírodní kaučuk s polyuretanovým povrchem

66 cm x 185 cm x 0.40 cm
2.8 kg
630PLF
7 ks
4250367947555
Nový produkt
630x
červená
kaučuk