LOTUS PRO II modrá - podložka na cvičení jógy

LOTUS PRO II modrá - podložka na cvičení jógy

919 Kč

Ekologická jóga karimatka na cvičení pilates a jemnějších druhů jógy. Modrá barva.

Ekologická podložka na jógu Lotus Pro je příjemná a výborná na dotek.  Její vzhled a jemný povrch vám dodá krásný požitek z cvičení. Její pevnost vám poskytuje pocit stability v polohách bez uklouznutí. Lotus Pro II plnohodnotně nahradí vaši opotřebovanou karimatku na cvičení jógy.  Podložka je určena na pilates, relaxační jógu a méně náročné styly cvičení. Tuto jógamatku nedoporučujeme na extrémně styly jógy jako Ashtanga, Power jóga nebo Vinyasa, protože materiál TPE je mnohem jemnější než například PVC. Nepropustná struktura těchto jóga podložek brání vstřebávání tekutin, což také oceníte při udržování podložky v čistotě. Nevýhodou je světlejší barva na spodní jako na horní straně.

Ekologická podložka na pilates a jógu Lotus Pro od Bodhi je vyrobena z nově vyvinuté a patentované TPE pěny (Thermal Plastic Elastomer), která neobsahuje latex, PVC a ani kaučuk. Je vyrobena z ekologicky šetrné a patentované suroviny TPE. Celá její výroba, stejně jako materiál je Eco Friendly.

Mějte prosím na paměti, že povrch TPE není schopen přijímat (sát) vlhkost (pot,kapaliny) a při navlhnutí může ztrácet přilnavost.

60 cm x 183 cm x 0.60 cm
1.5 kg
942lpb
1 ks
4250367912249
Nový produkt
942x
modrá
TPE